iletişim:

İstanbul Sesli Chat

İstanbul Sesli Chat

Değerli kullanıcılarımız bu makalemde sizlere yeni aktif hale getirdiğimiz sohbet odamızdan bahsedeceğim. Bildiğiniz üzere Türkiye’nin en kalabalık ili olan İstanbul şehrinden sohbet sitelerine katılım sayısı hatırı sayılır derecededir. Bu yüzden sizlerden gelen taleplere kulak verip İstanbul SesliChat odamızı an itibari ile aktif hale getirdik.

Arkadaşlar İstanbul ilimiz sadece İstanbul ile kalmamakla beraber çevre iller ve ilçelerden de giriş yapılabilen bir sohbet odası olacaktır. Peki odamızın amacı daha doğrusu formatı ne olacaktır. Yeni açılan sesli chat odamızda sizlerde dostlarınız ile sohbet edebilir, ücretsiz chat yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Odamızda her tür müzikal paylaşımlara müsaade edilmektedir. Müzik paylaşımları dışında sesli konuşarak da sohbet edebilirsiniz. Kesinlikle kısıtlama olmadan doyasıya sohbet edebileceksiniz. Odamızın görevlileri de yine aynı şehirden ikamet eden arkadaşlardan seçilecektir. Yani kısacası tamamı ile sizlere hitap eden bir sohbet sitesi olacaktır.

Odamıza giriş yapmak gayet basittir. Öncelikle sitemize giriş yapmak için Google arama motoruna sesli chat veya benzeri anahtar kelimeleri yazarak sitemizi buluyorsunuz. Daha sonrasında giriş sayfamızda sohbet için tıklayınız yazan yere tıklayarak sohbet panelimize erişebiliyorsunuz. Sonrasında sizi doyumsuz bir sohbet ortamı bekliyor.. Şimdiden tüm ziyaretçi dostlarımıza iyi sohbetler dileriz.


Yayınlayan:admin / Tarih:06.11.2017

Yorumlar


TeL:
Copyright © 2018, WebSeodizayn web Bilisim Hizmetleri. Tüm Hakları saklıdır.